top of page
455231-047 copy.jpg

İlhami Utku Özkan

Kurucu Ortak

Büromuzun kurucu ortaklarından İlhami Utku Özkan Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerinde profesyonel hizmet vermektedir.
 

Şirketler ve Ticaret Hukuku, Startup Hukuku ve Ceza Hukuku alanında yerli ve yabancı müvekkil portföyüne gerek dava gerekse hukuki danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktadır.

Özkan, aynı zamanda halihazırda Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.  

bson.JPG

Bilge Öztürk

Kurucu Ortak

Büromuzun kurucu ortaklarından Bilge Öztürk, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2018 yılında mezun olmuştur. 2019 yılından beri İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Öztürk, Türkçe ve İngilizce dillerinde profesyonel hukuki hizmet vermektedir.

Öztürk, Şirketler ve Ticaret Hukuku başta olmak üzere Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Rekabet Hukuku, Uluslararası Kara ve Deniz Ticareti Hukuku ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında yerli, yabancı ve çok uluslu müvekkil portföyüne hukuki hizmet sunmaktadır.

bottom of page